Mesaj gönder
Ana sayfa

Gospell Digital Technology Co.,ltd Fabrika turu

Çin Gospell Digital Technology Co.,ltd Sertifikalar
Çin Gospell Digital Technology Co.,ltd Sertifikalar
Ben sohbet şimdi
1 2 3
Gospell Digital Technology Co.,ltd Gospell Digital Technology Co.,ltd Gospell Digital Technology Co.,ltd
Chenzhou
Shenzhen
CHENGDU

Chenzhou

Shenzhen

CHENGDU

 • Üretim hattı
  Üretim Hattı Profili

  2001 yılında kurulan Gospell Digital Technology Co Ltd (GOSPELL). Ar-Ge, üretim, iş danışmanlığı ve planlama, ticaret, teslimat, proje uygulaması ve satış sonrası hizmet ile halka açık bir yüksek teknoloji ürünü kuruluştur ve Dijital TV / OTT ile ilgili projeler için eksiksiz bir DTV ve üçlü oyun çözüm sağlayıcısı olarak hareket eder.

  CPE ile ilgili üretim üretimi için Hunan Eyaleti, Chenzhou'daki GOSPELL INDUSTRIAL PARK'da bulunan GOSPELL, ayrıca Shenzhen'de iş / pazarlama yönetimi ve yönetimi, Chengdu'da Ar-Ge ve headend / transmitter sistem üretimi / hata ayıklama ve Müşteri Hizmetleri Merkezi için ofisine sahiptir. Hindistan'daki 12 şehir, Hindistan, Afrika ve Meksika'daki uluslararası ofisler.


  Gospell Endüstri Parkı

 • OEM / ODM
  Gospell Digital Technology Co, Ltd geliştirme, üretim ve dijital TV ürünlerinin satışı konusunda uzmanlaşmış bir yüksek teknoloji kuruluştur. Ayrıca Çin'de ve yurt dışında birçok tanınmış marka şirketleri için bir OEM işleme fabrikasıdır. Müşterinin BOM'una ve ürün bilgilerine göre, PCB üretimi, elektronik malzeme tedariki, SMT, DIP, son montaj ve testlerden eksiksiz bir hizmet yelpazesi sağlayabiliriz. GOSPELL, dijital TV set üstü kutuları, düşük güçlü anahtarlamalı güç kaynakları, akıllı sayaçları, self servis yazarkasaları ve diğer ürünleri de içeren geniş bir müşteri ürün yelpazesi için üretim hizmeti sunabilir. dekoder panoları ve kontrol panoları vb.

  Gospell, çeşitli güvenilirlik ve güvenlik kontrol ve test ekipmanı ile eksiksiz bir kalite kontrol sistemine sahiptir. Şimdi 11 otomatik SMT yama hattı ile donatılmış, günlük çıktı 12 milyon nokta, 7 DIP eklenti hatlarına ulaşabilir; 0201 bileşenleri ve 0.3mm BGA ile yüklenebilir. Şirket, 20 montaj hattı ve 300 metrekarelik yüksek sıcaklık eskitme odası atölyesine sahiptir, çeşitli ürünlerin montajı ve testi yapabilmektedir.

 • Ar-Ge
  Ulusal bir yüksek teknoloji ürünü olan GOSPELL, Ar-Ge ekibinin, teknoloji geliştirme ve süreç iyileştirme konusunda zengin deneyime sahip birçok endüstri profesyonelinden oluşmaktadır. On yıldan fazla sürekli araştırma ve geliştirme sonrasında, bu şirket birçok alanda bir dizi ileri teknolojik yenilik yaptı: “C-band mikrodalga dielektrik seramik rezonatör”, “Ku bandı çevre dostu dielektrik seramik rezonatörler” ve “Çevre dostu mikrodalga” dielektrik seramik yüzeyler ”Ulusal anahtar Yeni Ürünler olarak tanımlanmaktadır:“ DTV sistem ekipmanı endüstrisinin ihracat temeli üssü ”Ulusal Torch Plan Projesi olarak sınıflandırılmıştır. Yüksek çözünürlüklü dijital video işleme ve görselleştirme anahtar teknolojisinin araştırma ve uygulaması” ve “DTV Sistemi Entegrasyon Endüstrileşme Gösterisi ”, Hunan Bilim ve Teknoloji İlerleme Ödülü'nün ikincisini kazandı,“ DTV Akım İşleme Platformu ”, Bilim ve Teknoloji Bakanlığı'nın KOBİ Teknoloji İnovasyon Fonu'nu aldı.GOSPELL, alıcı cihazlarda çok çeşitli uygulamalar geliştirdi. nee karşılamak için yenilikçi ve pratik yurtiçi ve yurtdışındaki farklı pazarların ds ve daha geniş bir uygulama beklentisi için.

İletişim bilgileri
Gospell Digital Technology Co.,ltd

İlgili kişi: Mr. Horace

Tel: 86-755-26716172

Faks: 86-755-29114035

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)