Mesaj gönder
Ana sayfa

Gospell Digital Technology Co.,ltd

Çin Gospell Digital Technology Co.,ltd Sertifikalar
Çin Gospell Digital Technology Co.,ltd Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Gospell Digital Technology Co.,ltd

1 2 3
Gospell Digital Technology Co.,ltd Gospell Digital Technology Co.,ltd Gospell Digital Technology Co.,ltd
Chenzhou Shenzhen CHENGDU

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İthalatçı
Satıcı
Diğer
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : GOSPELL
No. Çalışanları : 4000~5000
Yıllık satış : 200,000,000-300,000,000
Yıl kurulan : 1993
İhracat p.c : 80% - 90%

Gospell Digital Technology Co., Ltd. (Stok Kodu: 002848) 23 Ağustos 2001'de kuruldu. Merkezi Gospell Endüstri Parkı, Suxian Bölgesi, Chenzhou Şehri, Hunan Eyaleti'nde bulunan GOSPELL'in tamamına sahip olduğu beş kurum vardır: Chengdu Toncy Digital System Co. Ltd., Chenzhou GONTCERA Elektronik Seramik Technology Co. Ltd.,Shenzhen Gospell Smarthome Electronic Co. Ltd.,Gospell Digital Technology Pvt.Ltd., Shenzhen Goscam Software şirketi limited. ve yeni paylaşılan şirket Anhui GHBE Digital Technology Co., Ltd. GOSPELL(DTV), XIPOINT(Uydu TV), GONTCERA(GONTCERA Ceramics) markalarının diğerlerine göre güçlü marka avantajları vardır ve bu şirket, ilgili alanlarda oldukça rekabetçi bir satış ve pazarlama ağına sahiptir.

 

GOSPELL, DTV yazılım ve donanım ürünlerinin Ar-Ge, üretim ve satışı ile uğraşmaktadır.DTV üretiminden başlayarak ve bağımsız ve yerli geliştirme yoluna bağlı kalarak GOSPELL, DTV araştırma ve tasarımı, kalite ve maliyet kontrolü, sistem mühendisliği inşaatı ve teknik hizmetler konusunda zengin bir deneyime sahiptir.Ürün üreticisi, sistem entegratörü ve teknoloji hizmet sağlayıcıları için GOSPELL, şimdiden küresel DTV pazarının zirvesinde yer aldı.

 

Zengin ve eksiksiz ürün hatlarına sahip çok az sayıdaki DTV üreticisinden biri olarak GOSPELL, pazar kapsama alanını genişletmeye devam ediyor.Yıllarca süren gelişimden sonra, bu şirket yerli müşteriler için 300'den fazla kablolu ve karasal DTV sistemi kurdu ve her türlü DTV ürünü ile neredeyse tüm bölgesel bölgesel pazarları fethetti.Gospell'in denizaşırı işi erken bir zamanda başladı: Gospell, 2004'ten beri denizaşırı pazarlarda dijital televizyon sistemlerinin yapımına başladı ve şimdiye kadar Asya, Afrika, Latin Amerika, Avrupa'da 60'tan fazla ülkede 200'den fazla Karasal ve Kablolu Dijital TV sistemi kurdu. , vesaire.

 

Yan kuruluşu Chenzhou XIPOINT Technology CO. Ltd, Uydu TV ürünlerinin ana sağlayıcılarından biridir ve uydu alıcıları ve LNB ürünleri, küresel pazarda daha yüksek bir pazar payına sahiptir.XIPOINT ayrıca Sanayi ve Bilgi Teknolojileri Bakanlığı tarafından denetlenen ve uydu alıcıları, LNB, anten üretmek için atanmış üretim yeterliliğine sahip olan sekiz kuruluştan biridir ve aynı zamanda 24 yayın uydu set üstü kutusu üreticisinden biridir. SARFT tarafından atanmış ve ihaleyi kazanmış ve çok sayıda TV Yayını “Köyden Köye Bağlantı” & “Aileden Aileye Bağlantı” projelerini uygulamıştır.

 

Gospell, 2006 yılında Hunan İl Ticaret Departmanı tarafından “Hunan Eyaletinin İhracat Markası” ödülüne layık görüldü ve 2008 ve 2011 yıllarında “Hunan Eyaletinin Ünlü Markası” ödülüne layık görüldü ve 2012 yılında “Ulusal Meşale Planı Anahtar Yüksek Teknoloji Şirketi” seçildi, ve 2010 ve 2013 yıllarında Hunan İl Ticaret Bakanlığı tarafından “Hunan Eyaleti Ünlü Uluslararası Markası” seçildi, 2013 yılında “Ulusal Elektronik Bilgi Endüstrisi Model Girişimi” ödülüne layık görüldü ve 2014 yılında “Ünlü Ticari Marka” olarak tanımlandı ve “Hunan” ödülüne layık görüldü. 2014 yılında İl Valisi Kalite Ödülü”, 2015 yılında “Kalite Kredi Derecelendirme Sertifikası AAA”, 2015 yılında “Yüksek Frekanslı Mikrodalga Bakır Kaplı Levha Sanayi Modeli İşletmesi”, 2016 yılında “Pekin Bilim ve Teknoloji Ödülü”, Gospell çok daha yüksek iç ve dış pazarlarda marka etkisi.

 

“Teknoloji İnsanlara Hizmet Eder” iş amacına bağlı kalarak ve “Elektronik ve bilgi endüstrisinin önde gelen lider kuruluşu olmaya kararlı, istikrarlı ve sürdürülebilir bir büyüme sürdürmek” arayışı ve “Ürün uzmanlığı” eylemlerinin seyrini takip etmek, üretim ölçeği, pazar farklılaşması, düz yönetim”, Gospell geliştirmeye odaklanır ve kaliteyi sıkı bir şekilde kontrol eder ve kendi markasını genişletir ve TV teknolojisinin yenilik dalgasının getirdiği fırsatları yakalar ve kurumsal yükseltmeyi ve dönüşümü hızlandırır. sistem hizmetleri ve platform sağlamak için ürün satmak ve nihayetinde şirketin hedeflerine ulaşmak ve Çin dijital TV endüstrisinin gelişme eğilimine öncülük etmek.

İletişim bilgileri
Gospell Digital Technology Co.,ltd

İlgili kişi: Mr. Horace

Tel: 86-755-26716172

Faks: 86-755-29114035

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)