Details of some deployments
Tüm servis talepleri
Gabon T2

SAT-CON SARL, analog, dijital, uydu iletimini kapsayan ve Gabon, Afrika'daki en büyük TV operatörlerinden biri olan bir telekomünikasyon operatörüdür.

2007'de GOSPELL'in yardımıyla SATCON, Gabon'un başkentinde ilk Dijital Kablo TV sistemlerini kurdu.

2011 yılında, Gospell'in desteği ve desteği ile SATCON, Afrika'nın dijital standardı olarak DVB-T'yi kullanmak için ITU gerekliliklerine uymak üzere yeni bir DVB-T sistemi kurmaya başladı. 2012 yılının sonunda, Gospell, SATCONfour DVB-T sistemleri için inşa edilmiş ve Gabon'da bir Gospell DVB-C sistemi de entegre etmiştir.

Ocak 2013'te, SATCON, DVB-C'den DVB-T2'ye geçmeye başladı ve Mart 2013'ün sonunda, SATCON çözümü tamamen DVB-T2'de çalışıyordu.

Halihazırda, DVB-T2 sistemi 182 set programı iletmek ve 179 seti ayarlamak için kanalları kullanmaktadır. Yakın gelecekte, 220'den fazla program seti iletmek için dokuz kanal kullanacak.

SATCON şu anda 55.000 DVB-T2 abonesi var ve sayı ayda ikiye çıkıyor, önümüzdeki iki yıl içinde, toplam sayının 100000'e ulaşması bekleniyor.

SATCON ayrıca Gospell'in tümleşik sistemini ve veri ve içeriğin güvenliğini sağlayan GospelllyConditional Access System'ı da kullanıyor. Scrambling hizmetleri sağlayarak Gospell ve SATCON, içeriğin güvenli ve korunmasını sağlayabilir ve çözüm, yalnızca görüntüleme yetkisi olanların görüntüleyebileceğini garanti eder.