Ana sayfa

Gospell Digital Technology Co.,ltd

iyi kalite IPTV Set Üstü Kutu satış için
iyi kalite IPTV Set Üstü Kutu satış için
Ben sohbet şimdi

Gospell Digital Technology Co.,ltd

1 2 3
Gospell Digital Technology Co.,ltd Gospell Digital Technology Co.,ltd Gospell Digital Technology Co.,ltd
Chenzhou Shenzhen CHENGDU

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İthalatçı
Satıcı
Diğer
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : GOSPELL
No. Çalışanları : 4000~5000
Yıllık satış : 200,000,000-300,000,000
Yıl kurulan : 1993
İhracat p.c : 70% - 80%
Gospell Digital Technology Co., Ltd. (Stok Kodu: 002848), 23 Ağustos 2001 tarihinde RMB167.15 milyon kayıtlı sermaye ile kurulmuştur. Gixell, Zhejiang Eyaleti, Chenzhou Şehrindeki Gospell Endüstri Parkı, Suxian Bölgesi'nde yer alan GOSPELL'in tamamına sahip olduğu beş şirket: Chengdu Toncy Digital System Co. Ltd., Chenzhou GONTCERA Elektronik Seramik Teknolojileri Ltd. Şti., Shenzhen Gospell Smarthome Electronic Co. Ltd., Gospell Dijital Teknoloji Pvt. Ltd, Shenzhen Goscam Yazılım şirketi sınırlı ve yeni paylaşılan şirket Anhui GHBE Digital Technology Co, Ltd markalar GOSPELL (DTV), XIPOINT (Uydu TV), GONTCERA (GONTCERA Seramik) diğerleri üzerinde güçlü bir marka avantajları var ve bu Şirket, ilgili alanlarda oldukça rekabetçi bir satış ve pazarlama ağına sahiptir.

Kuruluşundan bu yana GOSPELL, Ar-Ge, DTV yazılım ve donanım ürünlerinin üretimi ve satışı ile uğraşmaktadır. DTV üretiminden başlayarak bağımsız ve yurtiçi gelişim yoluna bağlı olan GOSPELL, zengin bir DTV araştırma ve tasarım, kalite ve maliyet kontrolü, sistem mühendisliği inşası ve teknik servis tecrübesine sahiptir. Ürün üreticisi, sistem entegratörü ve teknoloji servis sağlayıcıları için GOSPELL, global DTV pazarının en üst sıralarında yer aldı.

Ulusal bir yüksek teknoloji ürünü olan GOSPELL, Ar-Ge ekibinin, teknoloji geliştirme ve süreç iyileştirme konusunda zengin deneyime sahip birçok endüstri profesyonelinden oluşmaktadır. On yıldan fazla sürekli araştırma ve geliştirme sonrasında, bu şirket birçok alanda bir dizi ileri teknolojik yenilik yaptı: “C-band mikrodalga dielektrik seramik rezonatör”, “Ku bandı çevre dostu dielektrik seramik rezonatörler” ve “Çevre dostu mikrodalga” dielektrik seramik yüzeyler ”Ulusal anahtar Yeni Ürünler olarak tanımlanmaktadır:“ DTV sistem ekipmanı endüstrisinin ihracat temeli üssü ”Ulusal Torch Plan Projesi olarak sınıflandırılmıştır. Yüksek çözünürlüklü dijital video işleme ve görselleştirme anahtar teknolojisinin araştırma ve uygulaması” ve “DTV Sistemi Entegrasyon Endüstrileşme Gösterisi ”, Hunan Bilim ve Teknoloji İlerleme Ödülü'nün ikinci ödülünü kazandı,“ DTV Stream İşleme Platformu ”, Bilim ve Teknoloji Bakanlığı'nın KOBİ Teknoloji İnovasyon Fonu'nu aldı.
GOSPELL, yurtiçinde ve yurtdışında farklı pazarların ihtiyaçlarını karşılamak ve daha geniş bir uygulama beklentisi için çok yenilikçi ve pratik, alıcı cihazlar üzerinde çeşitli uygulamalar geliştirmiştir.

GOSPELL, zengin ve eksiksiz ürün gruplarına sahip olan çok az sayıda DTV üreticisinden biri olarak pazardaki kapsama alanını genişletmeye devam ediyor. Yıllar süren geliştirme sürecinden sonra, bu şirket zaten yerli müşteriler için 300'den fazla kablo ve karasal DTV sistemi inşa etmiş ve neredeyse tüm bölge bölgesel pazarlarını her türlü DTV ürünü ile ele geçirmiştir. Gospell'in yurtdışı işi erken bir dönemde başladı: Gospell, 2004'ten beri yurtdışı pazarlarda dijital televizyon sistemlerinin yapımına başladı ve şu ana kadar Asya, Afrika, Latin Amerika ve Avrupa'da 60'ın üzerinde ülkede 200'den fazla Karasal ve Kablo Dijital TV sistemi kurdu. , vb.

Yan kuruluş Chenzhou XIPOINT Technology CO. Ltd, uydu TV ürünlerinin ana sağlayıcılarından biridir ve uydu alıcıları ve LNB ürünleri, küresel pazarda daha yüksek bir pazar payına sahiptir. XIPOINT ayrıca Endüstri ve Bilgi Teknolojileri Bakanlığı tarafından denetlenen ve uydu alıcıları, LNB, anten üretmek için atanmış üretim yeterliliğine sahip olan ve aynı zamanda 24 yayın uydu alıcı kutusu üreticisinden biri olan tek sekiz işletmeden biridir. SARFT tarafından atanan ve bu teklifi kazanmış ve “Village to Village Connection” ve “Family to Family Connection” projelerini bir araya getirmiştir.

Gospell 2006 yılında Hunan İl Ticaret Bakanlığı tarafından “Hunan Eyaleti'nin İhracat Markası” ödülüne layık görüldü ve 2008 ve 2011 yıllarında “Hunan Eyaleti'nin Ünlü Markası” ödülüne layık görüldü ve 2012'de “Ulusal Torch Planı Temel Yüksek Teknoloji Şirketi” seçildi. ve Hunan İl Ticaret Bakanlığı tarafından 2010 ve 2013 yıllarında “Hunan İli Ünlü Uluslararası Marka” seçildi, 2013 yılında “Ulusal Elektronik Bilgi Endüstrisi Modeli İşletmesi” ödülüne layık görüldü ve 2014 yılında “Ünlü Marka” olarak belirlendi ve “Hunan” ödülüne layık görüldü. 2014 yılında “Vali Kalite Ödülü” ne layık görülmüş olup, 2015 yılında “Yüksek Kaliteli Mikrodalga Bakır Kaplama Levha Endüstrisi Modeli İşletmesi”, “Pekin Bilim ve Teknoloji Ödülü”, 2016 yılında “Kalite Kredi Derecelendirme Sertifikası AAA” kazanmıştır. iç ve dış pazarlarda marka etkisi.

“Teknoloji İnsanları Sunuyor” un iş amacına bağlı kalmak ve “Elektronik ve bilgi endüstrisinin önde gelen öncü kuruluşu olmaya kararlı, istikrarlı ve sürdürülebilir bir büyüme peşinde olmak” ve “Ürün uzmanlığı” nın hareketlerini takip ederek, üretim ölçeği, pazar farklılaşması, düz yönetim ”, Gospell geliştirmeye odaklanır ve kaliteyi sıkı bir şekilde kontrol eder ve kendi markasını genişletir, ve TV teknolojisinin inovasyon dalgasının getirdiği fırsatları yakalar ve kurumsal geliştirme ve dönüşüm sürecini hızlandırır. sistem hizmetleri ve platform sağlamaya yönelik ürünler satmakta ve sonuç olarak şirketin hedeflerine ulaşmakta ve Çin dijital TV endüstrisinin gelişim trendini yönlendirmektedir.

İletişim bilgileri
Gospell Digital Technology Co.,ltd

İlgili kişi: Mr. Horace

Tel: 86-755-26716172

Faks: 86-755-29114035

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)