Ana sayfa Haberler

Bu 2020 Testi ile VOA, Digital Radio Mondiale (DRM) Adında Bir Platformda Küresel İnovasyonun Yeni Bir Aşamasına Başladı

Çin Gospell Digital Technology Co.,ltd Sertifikalar
Çin Gospell Digital Technology Co.,ltd Sertifikalar
Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Bu 2020 Testi ile VOA, Digital Radio Mondiale (DRM) Adında Bir Platformda Küresel İnovasyonun Yeni Bir Aşamasına Başladı
hakkında en son şirket haberleri Bu 2020 Testi ile VOA, Digital Radio Mondiale (DRM) Adında Bir Platformda Küresel İnovasyonun Yeni Bir Aşamasına Başladı

hakkında en son şirket haberleri Bu 2020 Testi ile VOA, Digital Radio Mondiale (DRM) Adında Bir Platformda Küresel İnovasyonun Yeni Bir Aşamasına Başladı  0

Yayın Radyo Teknisyeni ve verici uzmanı Gary Koster, USAGM Yayın Teknolojileri Bölümü Direktörü Gerhard Straub ve Verici İstasyonunda Greenville, NC'de Gospell testinden bir dijital radyo kuran Baş Mühendisi Macon Dail.

COVID-19 salgının dünyanın büyük bir kısmını kapatmasından birkaç hafta önce, Kuzey Carolina, Greenville'deki yayın mühendisleri dijital radyo sinyalleri için bir test başlattı.ABD Küresel Medya Ajansı, Küba ve Latin Amerika'da Office of Cuba Broadcasting ve Voice of America içeriğini içeren bir dijital yayın hedeflemeye başladı.

1990'ların sonunda, VOA yeniliği daha çok televizyona odaklandı, bu platform kısa dalgaların hakim olduğu dünyanın bazı yerlerinde bile daha geniş izleyici vaat etti.2010'ların başlarında, VOA dil hizmeti web siteleri için okuyucuları çekmeye çalışırken ve Facebook, Twitter, Instagram ve YouTube gibi yeni sosyal medya sitelerinde artan kitlelere ulaşmaya başladığında, ralli çığlığı "Dijital Önce" oldu.

Ancak 2020 yılına kadar DRM tam bir çember haline geldi.

USAGM Broadcast Technologies Division'ın denetim direktörü Gerhard Straub, "Artık sadece haberleri okumak veya müzik çalmakla sınırlı değilsiniz" diyor.

Straub, Yayın Radyo Teknisyeni ve verici uzmanı Gary Koster ve Greenville İletim İstasyonu Baş Mühendisi Macon Dail ile birlikte test yayınını bu yılın Şubat ayında, COVID-19 salgınının küresel seyahatine dayanmasından çok önce kurdu.Üçlü, kayan metin mesajları ve dönen görüntülerle birlikte Radio Marti ve VOA sesiyle bir DRM sinyali koydu.

Mühendisler, Brezilya kadar güneyde net bir sinyal aldı.

USAGM'den Straub, "Bunu radyo olarak düşünmeyi bırakmalısınız çünkü öyle değil" diyor.“Artık dijital verileri yayınlıyoruz.Tıpkı internette dijital veri yayınladığımız gibi, dijital verileri belirli bir ülkeye gönderebileceklerimizi sınırlayan bir internet güvenlik duvarı tarafından engellenmeden kısa dalga üzerinden yayınlayabiliriz. "

Straub, VOA'nın yeni bir teknolojide yeniliğe öncülük etmeye devam etmesi için yeterince makul olduğuna inanıyor.

Pub Zaman : 2020-12-11 14:07:52 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Gospell Digital Technology Co.,ltd

İlgili kişi: Mr. Horace

Tel: 86-755-26716172

Faks: 86-755-29114035

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)