Ana sayfa Haberler

Vali Yardımcısı Zhang Jianfei, Gospell Araştırmaları: Olağanüstü İnovasyon, Eksileri Hızlandırmaya Yönelik

iyi kalite IPTV Set Üstü Kutu satış için
iyi kalite IPTV Set Üstü Kutu satış için
Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Vali Yardımcısı Zhang Jianfei, Gospell Araştırmaları: Olağanüstü İnovasyon, Eksileri Hızlandırmaya Yönelik
Vali Yardımcısı Zhang Jianfei, Gospell Araştırmaları: Olağanüstü İnovasyon, Eksileri Hızlandırmaya Yönelik
11 Ekim'de, Hunan Eyaleti Vali Yardımcısı Zhang Jianfei ve İl SASAC Parti Komitesi Sekreteri, Chenzhou Belediye Parti Komitesi sekreteri Yi Pengfei'nin eşlik ettiği soruşturma için Gospell'e geldi. Zhang Jianfei, sanayi işletmelerinin dönüşümünü ve geliştirilmesini ve parkların inşasını güçlü bir şekilde teşvik etmemiz gerektiğini, stratejik olarak gelişmekte olan endüstrileri aktif olarak geliştirip geliştirdiğini, inovasyonu ve liderliği vurguladığını, tedarik zincirlerinin inşasını hızlandırdığını ve sağlıklı ve hızlı gelişimini teşvik etmemiz gerektiğini vurguladı. sanayi ekonomisi.

Şirketin Ulusal Proje Bölümü Direktörü Wu Yuanjun, araştırma ekibine ve yeni ürün deneyimi sergi salonuna, SMT çalıştayına ve DIP çalıştayına gitme misyonuna eşlik etti ve şirketin üretim ve işletmesi hakkında araştırma grubuna detaylı bir giriş yaptı. proje devreye alma ve teknolojik yenilik.

Bunu takiben, araştırma ekibi ve beraberindeki heyet, Gong Seramik Seramik genel müdürü Deng Wan-nun eşlik ettiği yüksek frekanslı mikrodalga CCL atölyemizi ziyaret ederek, üretim, araştırma ve geliştirme ve pazardaki meslekler hakkında daha fazla bilgi edinme fırsatı buldu. CCL projesi.

Soruşturma sırasında, Zhang Jianfei, Gospell'in Chenzhou'nun endüstriyel ekonomik kalkınması ve proje inşasında yaptığı olağanüstü katkıyı tamamıyla teyit etti ve şirketi dönüşümü hızlandırmaya ve yükseltmeye ve daha büyük ve daha güçlü yapmaya teşvik etti. O, yeni normal ekonomik kalkınma çerçevesinde, inovasyona öncelik vermeli ve bilimsel araştırmaya yatırım yapmalı ve yatırımları arttırmalıdır. Bilimsel araştırmaya daha fazla yatırım yapmalı, teknolojik yenilikler yoluyla temel rekabet güçlerini geliştirmeli ve işletmelerinin piyasa rekabet gücünü artırmalıdır. Piyasa taleplerini karşılamak için daha fazla ürün üretebilmek için, kendi avantajlarına tam bir oyun vermeli ve birinci sınıf bir marka üreterek Mükemmel ekip kurmalılar.

İl Hükümeti Şube Genel Sekreter Yardımcısı, Chenzhou Belediye Komitesi, Belediye Komitesi Sekreteri Ouyang ön Chenzhou Belediye Başkan Yardımcısı O Zunqing Chenzhou Yüksek Teknoloji Bölgesi, Li Liming, Suxian Bölgesi müdürü, Li Zhihong ve diğer il ve belediye liderleri Araştırmaya katılmak üzere.

Pub Zaman : 2017-10-13 15:43:36 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Gospell Digital Technology Co.,ltd

İlgili kişi: Mr. Horace

Tel: 86-755-26716172

Faks: 86-755-29114035

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)