Ana sayfa Haberler

Şirketimiz 2017 Cross-Strait Radyo Teknolojisi Sempozyumu'na ev sahipliği yaptı.

iyi kalite IPTV Set Üstü Kutu satış için
iyi kalite IPTV Set Üstü Kutu satış için
Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Şirketimiz 2017 Cross-Strait Radyo Teknolojisi Sempozyumu'na ev sahipliği yaptı.
Şirketimiz 2017 Cross-Strait Radyo Teknolojisi Sempozyumu'na ev sahipliği yaptı.

21-24 Temmuz tarihleri ​​arasında, Xiangnan Üniversitesi'nde Güney Çin Teknoloji Üniversitesi ve Xiangnan Üniversitesi tarafından Gospel tarafından ortaklaşa düzenlenen Tayvan Boğazı'ndaki dört yer için radyo teknolojileri üzerine bir seminer düzenlendi. Tayvan Ulusal Sun Yat-sen Üniversitesinden, Tayvan Ulusal Penghu Üniversitesi, Hong Kong Şehir Üniversitesi, Maui Üniversitesi, Maui City Üniversitesi, Güney Çin Teknoloji Üniversitesi, Şangay Jiao tong Üniversitesi, Xi'an'dan radyo alanında yaklaşık 100 uzman Elektronik ve Bilim Üniversitesi, Pekin Teknoloji Enstitüsü ve diğer üniversiteler bir araya geldi. Mikrodalga devreleri ve antenler alanındaki en son başarıları ve akademik gelişmeleri tartışır.

Konferansın başkanına, Güney Çin Teknoloji Üniversitesi Anten Enstitüsü ve Radyo Frekans Teknolojisi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Liu Tan-Ai başkanlığında, Profesör Chu Qingxin, Xiangnan Üniversitesi Öğretmen Yüksekokulu Profesörü Prof. , Profesör Huang Xiaoyi, Parti Komitesi üyesi ve Xiangnan Üniversitesi Başkan Yardımcısı. Elektronik Bilgi ve Elektrik Mühendisliği Yüksekokulu'ndan Profesör Yao Min, organizasyon komitesinin başkanlığını yaptı ve açılış törenine başkanlık etti. Huang Xiaoyi, Gospell Digital Technology Co, Ltd Genel Müdür Sen Zongjie sırasıyla karşılama konuşması. Chu Qingxin toplantıya hazırlık sürecini başlattı ve Hong Kong Şehir Üniversitesi'nden Profesör Lu Gui-wen'in, Macau Üniversitesi'nden Profesör Zhu Lei ve Ulusal Sun Yat-sen Üniversitesi'nden Profesör Weng Jin-tai'nin üç kongre raporuna başkanlık etti. Tayvan'da.

Tayvan Boğazı radyo teknoloji seminerinin dört tarafının şu anda dünyanın kablosuz iletişim teknolojisinin çok önemli olduğu ve her yıl hayat boyu öğrenim gören Çinliler tarafından çok saygı görüldüğü bildiriliyor. Chang Gung Üniversitesinin ilk oturumu 1998'de Tayvan'a ev sahipliği yaptığı için, rotasyon her yıl anakara Çin, Tayvan, Hong Kong ve Macao'da yapıldı ve bu yıl onikinci oturum olarak gerçekleşti. Bu konferansta toplamda 74 gazetenin yayınlandığı bildirildi. Bunlar arasında anakara Çin’de 52, Tayvan’da 9, Hong Kong’da 9 ve Macao’da 4 kişi yer aldı. Konferansta, elektromanyetik alanların teorileri ve hesaplama yöntemleri, anten teorisi ve teknikleri, mikrodalga cihazları ve devreleri, Radyo yayılımı ve saçılması, elektromanyetik ölçümler, elektromanyetik uyumluluk, sinyal işleme ve iletişim sistemlerini kapsayan 3 rapor bulunmaktadır. Tayvan Boğazı boyunca radyo alanında mevcut araştırma ve geliştirme durumunu yansıtır. Uzman incelemesinden sonra, seçilen 12 makalede 4 seçkin konferans kağıdı seçildi.

Pub Zaman : 2017-07-26 15:37:17 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Gospell Digital Technology Co.,ltd

İlgili kişi: Mr. Horace

Tel: 86-755-26716172

Faks: 86-755-29114035

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)