Ana sayfa Haberler

Hunan İl Halk Kongresi "Ürün Kalitesi Kanun İcra Teftiş Takımı" na Gospell surv

iyi kalite IPTV Set Üstü Kutu satış için
iyi kalite IPTV Set Üstü Kutu satış için
Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Hunan İl Halk Kongresi "Ürün Kalitesi Kanun İcra Teftiş Takımı" na Gospell surv
Hunan İl Halk Kongresi "Ürün Kalitesi Kanun İcra Teftiş Takımı" na Gospell surv
18 Nisan'da, Hunan İl Kalite Denetleme Bürosu'nun parti sekreteri ve direktörü olan Ouyang Biao ve beraberindeki heyet, Ürün Kalite Kanununun uygulanmasını araştırmak için Gospell'e gitti.

Şirket başkanı Liu Tan Ai'nin eşlik ettiği araştırma ekibi, yeni tecrübe sergi salonunu ziyaret etti ve üretim, kalite kontrol, Ar-Ge olanakları ve pazar beklentileri hakkında daha fazla bilgi edinmek için SMT atölye, DIP atölye ve montaj atölyesine geçti.

Araştırma grubu, Gospell tarafından kaliteyle ilgili yapılan çalışmaları tamamen doğruladı ve kalitenin Ar-Ge, üretim, pazar ve genel gücün kapsamlı bir yansıması olduğunu ve işletmenin gelişimi için önemli bir stratejik konu olduğunu belirtti. Şirketleri, Ürün Kalite Kanununun hükümlerini uygulamaya teşvik eder. Tüm şirketin, önce güçlü bir kalite anlayışı oluşturmasına ve arz yönlü yapısal reformları teşvik etmek ve reel ekonomiyi canlandırmaya yönelik güçlü bir başlangıç ​​noktası olarak kaliteyi iyileştirmeyi teşvik etmesini sağlayacak. Ayrıca kaliteyle gelişmeyi teşvik edecek ve kaliteden insanlara fayda sağlayacaktır.

Hunan Eyaleti'nin önde gelen elektronik bilgi şirketi olan Gospell'in, ekonomik faydalarını sürdürürken kalite yönetimini sürekli geliştirdiği anlaşılmaktadır. ISO9001 kalite sistem sertifikası almış ve ihtiyaçlarını karşılayan bir dizi etkili yönetim ve iyileştirme sistemi oluşturmuştur. Son yıllarda, Gospell, kalite odaklı işletmeleri çok yönlü ve derinlemesine bir şekilde ileri sürmüş, mükemmel performans yönetimi modelini güçlü bir şekilde uygulamış, daha iyi hizmet, daha verimli yönetim yoluyla işletme yönetiminin iyileştirilmesini teşvik etmek için çaba sarf etmiştir. Başkanlık Kalite Ödülü "Ve" Vali Kalite Ödülü. "

Belediye Halk Kongresi müdür yardımcısı Chen Xiangan Chen Xiangan, Parti Grubu'nun Kalite Denetleme Sekreteri Chenzhou Belediye Sekreteri, Sekreter Li Gan Di ve diğer belediye liderleri araştırmaya eşlik ediyor.

Pub Zaman : 2017-04-20 15:34:59 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Gospell Digital Technology Co.,ltd

İlgili kişi: Mr. Horace

Tel: 86-755-26716172

Faks: 86-755-29114035

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)