Ana sayfa Haberler

Hunan İl Maliye Bölümü, Bölüm araştırmamıza: Fiziki kaynakları ciddiyetle yetiştirmek

iyi kalite IPTV Set Üstü Kutu satış için
iyi kalite IPTV Set Üstü Kutu satış için
Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Hunan İl Maliye Bölümü, Bölüm araştırmamıza: Fiziki kaynakları ciddiyetle yetiştirmek
Hunan İl Maliye Bölümü, Bölüm araştırmamıza: Fiziki kaynakları ciddiyetle yetiştirmek
23 Ağustos'ta İl Finans Müdürlüğü müdür yardımcısı Song Gaosheng, Maliye Bakanlığı Maliye Bölümü'nü ofisimize yönlendirdi ve gelir yapısını analiz etmek ve ekonomik kalkınmayı teşvik etmek için bir araştırma faaliyeti yürüttü.

Araştırma ekibi şirketin Liu Chunbao, CFO Zhang Xing, Zhang Xing yöneticisi ve yapım yönetmeni Chen Huaguo'nun eşlik ettiği yeni ürün sergi salonunu ziyaret etti. Derinlemesine SMT atölyesi, DIP atölye ve montaj atölyesi şirketin üretim ve işletme ve vergi ödemeleri hakkında bilgi aldı. Ardından, Finans Direktörü Liu Chunbao, şirket adına foruma katılmış ve gelir kalitesi, gelir için değerlendirme mekanizması, finansal kaynakların yetiştirilmesi, vergi tahsilatı ve yönetimi gibi konularda liderler ve yöneticilerle görüşmelerde bulunmuştur. İşletmelerin gelişmesine yardımcı olmak, endüstriyel kuruluşları genişletmek ve yüksek kaliteli finansal kaynakları teşvik etmek. Derinlemesine değişim ve tartışma.

Toplantıda, Hunan İl Maliye Bakanlığı müfettiş yardımcısı ve genelkurmay başkanı He Weiwen, özel soruşturmaların sorun yönelimi, hedef yönelimi ve etki oryantasyonu üzerinde ısrar etmeleri gerektiğini vurguladı. Varlıkları görmek, gerçeklere dokunmak ve gerçekleri harekete geçirmek için taban seviyesine derinlemesine gitmeliler. Araştırma, mali gelir yapısını bir başlangıç ​​noktası olarak ele almalı, eyaletin ekonomisinin derinlemesine incelenmesi ve eksikliklerin ve sorunların endüstriyel yapısının, özellikle “CPC Hunan'la yakından bağlantılı olarak, gelirin nasıl artırılacağı ve kaliteyi nasıl geliştireceği” üzerine odaklanmalıdır. Yükselişin yükselişine öncülük etmek için inovasyonun güçlü bir şekilde uygulanmasına ilişkin İl Komiseri Stratejiyle ilgili bazı görüşler, "finansal işlevlere tam anlam verme, düşüncenin iş akışını yenileyin, yol bağımlılığı ve eylemsizlik düşüncesini kırın ve politikalar üzerinde çalışın ve önerme yeni teknolojilerin, yeni endüstrilerin, yeni biçimlerin ve yeni modların gelişimini desteklemez.Özel olarak, bilimsel ve teknolojik araştırma ve geliştirme uygulamak gereklidir. Dönüşüm, ürün yeniliği, ihracat odaklı ekonominin gelişimi finansal çözümler ortaya koymaktadır.

Pub Zaman : 2017-08-25 15:39:42 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Gospell Digital Technology Co.,ltd

İlgili kişi: Mr. Horace

Tel: 86-755-26716172

Faks: 86-755-29114035

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)