Ana sayfa Haberler

Gospell ve Worldcall Telecom Stratejik İşbirliği Açıkladı

iyi kalite IPTV Set Üstü Kutu satış için
iyi kalite IPTV Set Üstü Kutu satış için
Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Gospell ve Worldcall Telecom Stratejik İşbirliği Açıkladı
Gospell ve Worldcall Telecom Stratejik İşbirliği Açıkladı
Gospell, 2018'de dijital set üstü kutuların tedariki için Worldcall Telecom Limited (Pakistan) ile uzun vadeli ve stratejik işbirliğini duyurmaktan gurur duyuyor. Faz 1 teslimatının bir parçası olarak 100.000 artı kutu tedarik etmek için bir çerçeve iş sözleşmesi imzaladı. Worldcall, Pakistan'ın kablo endüstrisinde tanınmış bir MSO (çoklu hizmet operatörü) ve pazar lideridir ve şimdiden ilerleyen büyük bir dijitalleşme kampanyasına geçmiştir. Gelecekteki ağ genişleme planları ve yol haritası için medya çözümlerinde en son teknolojiden ve Gospell'den ürün teklifinden yararlanacak.

Gospell, Hindistan'daki büyük operatörlerin kullandığı Advance Security CA Visioncrypt 6.2 platformunun kurulum, test ve entegrasyonunu başarıyla tamamladı. Worldcall, ticari operasyonunu birden çok şehirde yeni platformda başlattı.

Worldcall ayrıca yakın bir zamanda Gospell tarafından sunulan OTT akış ve kitle ölçüm çözümlerinin dağıtımını değerlendiriyor ve planlıyor. GPON çözümü için saha denemeleri, derin fiber altyapı ve dünya çapındaki mevcut metro erişim / erişiminden yararlanmak için çok yakında başlayacak.

CEO Worldcall, Bay Babar Ali Syed, vesilesiyle, Worldcall'ın, dijital pazarın en son teknoloji trendleri ile uyumunu sağlamak için dinamik bir operatör olarak konumlandırmasını ve yöneldiğini ve pazarda farklı segmentlere hitap edecek çok sayıda teklifi sunacağını söyledi.

Pub Zaman : 2018-03-21 15:51:36 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Gospell Digital Technology Co.,ltd

İlgili kişi: Mr. Horace

Tel: 86-755-26716172

Faks: 86-755-29114035

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)