Ana sayfa Haberler

Chenzhou Belediye Komitesi, soruşturma için Belediye Teşkilatı Departmanı Bakanı Jiang Bo

iyi kalite IPTV Set Üstü Kutu satış için
iyi kalite IPTV Set Üstü Kutu satış için
Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Chenzhou Belediye Komitesi, soruşturma için Belediye Teşkilatı Departmanı Bakanı Jiang Bo
Chenzhou Belediye Komitesi, soruşturma için Belediye Teşkilatı Departmanı Bakanı Jiang Bo
8 Kasım tarihinde, Jiang Bo ve beraberindeki heyet, Chenzhou Belediye Komitesi Komite Daimi Komitesi ve CPC Belediye Komitesi Organizasyon Dairesi üyeleri, Li Zhihong, Chenzhou Yüksek Teknoloji Bölgesi Yönetim Komitesi Parti Çalışma Komitesi sekreteri, Yuan Weixiang eşliğinde Suxian Bölge Komitesi Komite Sekreteri ve Suxian Bölge Komitesi Sekreter Yardımcısı Li Zhihong.

Chenzhou Yönetim Kurulu müdürü Kuang Qinghua, araştırma ekibine ve şirketin yeni deneyim sergi salonuna, SMT atölyesine, DIP atölye çalışmasına ve parti organizasyonu etkinlik odasına gitmeye eşlik etti ve mevcut üretim ve işletme durumunu ve piyasa beklentisini bildirdi Şirketin araştırma grubuna

Ankette, Parti şubemizin sekreter yardımcısı Tan Li, şirketimizdeki mevcut parti organizasyon inşası hakkında araştırma ekibine ve partisine brifing verdi. Bakan Jiang Bo, şirketimizde birçok çalışan ve yüksek eğitimli personel olduğunu öğrenmiştir. Şirketimizi sadık, temiz ve sorumlu parti üyelerini aktif bir şekilde geliştirmeye teşvik ettikten sonra, partinin teorilerinin ve kurallarının ve politikalarının uygulanmasını sağlamak için parti örgütlerinin inşasını güçlendirmeliyiz.

Gospel Digital Technology Co., Ltd. şubesinin Eylül 2003'te kurulduğu bildirildi, şube komitesinin sekreteri, Çin Komünist Partisi'nin mevcut resmi üyeleri olan bir sekreter, bir sekreter yardımcısı, 3. derecesi, kolej veya yukarıda 18 kişi. Şirketin partinin dört aktif üyesi var.

Son yıllarda, şirketin parti şubesi partinin liderliğine her zaman bağlı kalmıştır, parti Merkez Komitesinin kurallarını ve politikalarını iyice uygulamış, aktif olarak "iki çalışma ve bir eğitim" çalışmasını ve eğitimini gerçekleştirmiş, parti örgütünün siyasi temel rolü, “parlak kimlik, örnek olarak”, parti üyelerinin büyük çoğunluğunu amblemi giymeye, kimliklerini göstermeye ve imgeyi kendi yazılarına yerleştirmeye ve kesinlikle kendi parti üyelerinin standartları. "Parti yapımını ve parti yapısını kavramak ve iyi bir iş yapmak ve kalkınmayı teşvik etmek üzerine odaklanmak" üzerine düşünce çalışmalarına göre, "parti üyesi gösteri çetesi" ve "mentorluk ve bantlama faaliyetleri" gibi faaliyetleri gerçekleştirdik. ve uyumun, savaş etkinliğinin ve parti üyelerinin kalitelerini arttırmak için "beceri yarışması", öncü rolünü tam olarak yerine getirin ve parti üyelerinin, iş için etkili, işletme için etkili örnek rolünü verin.

Şirket'in parti şubesinin kuruluşundan bu yana, “eşzamanlı gelişim ve toplam gelişme” hedefi ile, şirketin gelişmesine hizmet eden, gerçek anlamda Parti inşa temel mühendisliğini uygulayan, işletmenin gerçekliğinden uzaklaşmaya devam ettik. kuruluşun güç mühendisliği ve uyum projeleri, parti organizasyonlarının ve parti üyelerinin temel rolüne tam anlamıyla katkıda bulunur. Partinin ileri düzeyini göstermede öncü ve örnek bir rol oynamıştır ve sürdürülebilir kalkınma için güçlü bir kurumsal garanti sağlamıştır. şirket. Şirketin şubesi, Chenzhou öğrenen parti örgütünün bir tanıtım noktası ve Chenzhou Şehrindeki parti üyeleri ve kadroları için örnek bir eğitim ve gösteri üssüdür. 2014 yılında, "Suxian Bölgesi'nde gelişmiş çim kökleri parti örgütü" ve "Chenzhou Şehrindeki gelişmiş çimenler partisi organizasyonu" unvanını aldı.

Pub Zaman : 2017-11-13 15:44:58 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Gospell Digital Technology Co.,ltd

İlgili kişi: Mr. Horace

Tel: 86-755-26716172

Faks: 86-755-29114035

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)