Ana sayfa Haberler

Chenzhou Belediye Başkanı Liu Zhiren soruşturmamıza

Çin Gospell Digital Technology Co.,ltd Sertifikalar
Çin Gospell Digital Technology Co.,ltd Sertifikalar
Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Chenzhou Belediye Başkanı Liu Zhiren soruşturmamıza
hakkında en son şirket haberleri Chenzhou Belediye Başkanı Liu Zhiren soruşturmamıza
7 Nisan, Chenzhou Belediye Komitesi, Belediye Başkanı Liu Zhiren ve beraberindeki heyet soruşturmamıza geldi. Şirket Ulusal Proje Direktörü Wu Yuanjun, şirketin yeni deneyim showroom'unu, SMT atölyesini, DIP çalıştayını ziyaret etmek için araştırma grubu ve maiyetine eşlik etti ve şirketin üretim ve yönetim, araştırma yatırımı, vergi ve benzeri gibi araştırma grubuna rapor verdi. mevcut zorluklar yüz yüze geldi.

İzleyen sempozyumda, Liu Zhiren, her düzeydeki hükümetlerin ve departmanlarının, piyasa oyuncularına, özellikle de temel vergi mükelleflerine hizmet vermeye ve büyük bir vergi gelir kaynağı sağlamaya odaklanarak, kalkınma için uygun bir ortam yaratmaya çaba göstermeleri gerektiğine dikkat çekti. Vergi mükelleflerine içtenlikle saygı göstermeli ve Genel Sekreter Xi Jinping'in önemli konuşmasının ruhunu ciddiyetle uygulamalıyız. Böylece, yeni bir "profesyonel" ve "açık" hükümet-arası ilişkiler kurmak ve saygı, bakım ve iyi bir atmosfer oluşturmak için Bütün toplumdaki girişimcileri, işletmeleri destekleyen, hizmet veren ve koruyan bir teşebbüsün oluşturulması için destek "Kanuna dayalı yönetim" ilkesi ve hakikat arama hizmeti prensibine uygun olarak, "endüstri lideri ve çok yönlü" stratejisini sıkı bir şekilde destekliyoruz kalkınma "," üçlü "ile ilgili çalışmaları tam olarak kavramak, olumlu politikalar uygulamak, faktör korumayı güçlendirmek ve reel ekonominin odağını desteklemek, Büyük ve güçlü.

Liu Zhiren, kilit vergi mükellefleri tarafından temsil edilen çeşitli piyasa oyuncularının dürüst bir şekilde çalışmasını, yenilik yapmasını ve geliştirilmesini ve tüm şehrin gelişimine daha fazla katkıda bulunmasını talep etti. Her türlü pazar aktörünün gelişimlerinde lider olacağını ve gelişime öncülük edeceğini umuyoruz. Öncü çalışmalarında ve yeniliklerinde öncü olacaklar. Kredi yönetimi ve toplum için model olarak görev yapacaklar.

Chenzhou Belediye Hükümeti genel sekreteri Huang Zesheng, Chenzhou Şehri Finans Bürosu müdürü Xie Gefei araştırmaya katıldı.

Pub Zaman : 2017-04-16 15:31:42 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Gospell Digital Technology Co.,ltd

İlgili kişi: Mr. Horace

Tel: 86-755-26716172

Faks: 86-755-29114035

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)