Ana sayfa Haberler

CCBN 2018 GOSEPELL Mükemmel Kuralı Gösterdi

Çin Gospell Digital Technology Co.,ltd Sertifikalar
Çin Gospell Digital Technology Co.,ltd Sertifikalar
Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
CCBN 2018 GOSEPELL Mükemmel Kuralı Gösterdi
hakkında en son şirket haberleri CCBN 2018 GOSEPELL Mükemmel Kuralı Gösterdi
26. Çin İçerik Yayın Ağı Sergisi - CCBN2018l, 22 - 24 Mart 2018 tarihleri ​​arasında, Pekin'deki prestijli Çin Uluslararası Fuar Merkezi'nde (CIEC) gerçekleştirildi. Asya-Pasifik bölgesindeki en büyük yayın teknolojisi ve ekipmanı, 26 yıllık aralıksız çabalarla, CCBN, radyo ve televizyon, radyasyon haberleşmeleri, IT, elektronik ve diğer endüstrilerden oluşan devlet düzeyinde bir bilgi medyası sektörü haline geldi. Dünyaca ünlü radyo ve televizyon teknolojisi ekipmanı sergisi.

Bu yılki sergi “Yeni Bilgelik, Yeni Ekoloji ve Yeni Görüşler” temasına dayanıyor. Radyo ve televizyon bilim ve teknolojisinin yeni çağının gelişim çağrışımını kapsamlı bir şekilde açıklar ve bu tema etrafında seminerler, sergiler ve forum dizileri gibi tema etkinlikleri düzenlenir. CCBN sergisi, serginin içeriğine göre dokuz bölgeye ayrılmıştır. Toplam 12 adet kapalı sergi salonu ve bir adet açık sergi salonu kuruldu.

Mevcut CCBN olayları sayısız ve harika. CCBN sergisi ve konferansı, ultra yüksek tanım, sanal gerçeklik (VR), artırılmış gerçeklik (AR), çoklu ekran etkileşimi, TV işletim sistemi (TVOS), dijital hakların korunması (DRM), yeni görsel-işitsel sunum ve tartışma üzerine odaklanmıştır. kamu hizmetleri ve entegre medya hizmetleri. Üretim ve yayın platformu, merkezi mutfak entegre medya çözümü, 4K ultra yüksek çözünürlüklü program üretimi, interaktif eğlence ve diğer alanlar. Fuar süresince Çin Uluslararası Fuar Merkezi'nin ana mekânına ek olarak, CCBN2018 Tematik Rapor Toplantısı, Beşinci CCBN Kablo Dijital TV Operatörü Uluslararası Zirvesi ve CCBN Çin Uluslararası Yayın Film ve Televizyon Geliştirme Forumu (BDF) Pekin Uluslararası Kongre Merkezi ve Kraliyet Oteli. Radyo ve TV Bulutu ve Büyük Veri Forumu, Akıllı Medya Forumu, Kamu Hizmeti Forumu, Medya Yakınsama Forumu ve Yeni Nesil Ağ Geliştirme Forumu dahil olmak üzere ondan fazla çalıştay ve değişim içeren diğer zirve diyaloglar ve forumlar.

26. CCBN Expo'daki GOSPELL Digital Technology Co., Ltd., “Akıllı Yaşamı Kurmak, Akıllı Hayata Hizmet Etmek” temasını aldı. Stand alanı 156 metrekareye ulaştı. Konumu üstün, tasarım basit ve yumuşak görünüyor ve GOSPELL tamamen görüntülenir. Yeni pazar düzeni ve ürün servisi konsepti ile Gospell'in kurumsal imajı tamamen sergilendi.

Sergide, GSOEPLL dijital içerik hakları yönetim sistemleri, gelişmiş güvenlik şartlı erişim sistemleri, iş operasyon destek sistemleri, dağıtık reklam sistemleri, acil durum yayın çözümleri, akıllı güvenlik izleme, kablosuz sistem ürünleri ve çözümleri ve FTTx çözümleri sergiledi. Akıllı okul platformu ve diğer tematik ürünler. Sergide, Gospell'in standı, izlenmesi ve danışılması için birçok ziyaretçiyi cezbetti. Şirketin ürünleri ile sıfır mesafe temasından sonra ziyaretçiler Gospell'in ürünlerini övdü.

Dijital televizyon endüstrisindeki liderlerden biri olan GOSPELL, endüstrinin gelişimini ve evrimini derinden anlıyor. Yayıncılık ve televizyon sektöründe “Yeni Bilgelik, Yeni Ekoloji ve Yeni Görsel-İşitsel” teması altında, dijital TV alanında sistem hizmetlerinde sağladığı avantajları sürdürürken aynı zamanda bilgelik de sağlıyor. Kentsel alanların genişlemesi, insanların artan ihtiyaçlarını karşılamak için Ar-Ge yeteneklerini ve pazar uyum yeteneklerini geliştirmeye devam edecektir.

Sergi sitesi

Sergi sitesi

Ulusal Kablosuz Büro liderleri standımızı ziyaret etti

Gospell'in standı, denizaşırı müşterilerden büyük endişe yarattı

Pub Zaman : 2018-09-26 15:53:34 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Gospell Digital Technology Co.,ltd

İlgili kişi: Mr. Horace

Tel: 86-755-26716172

Faks: 86-755-29114035

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)